Chirologo Laboratorija

 

NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE CHIROLOGO LABORATORIJOS VEIKLOS

• • 

NAGRINĖJAMA TEMA: SUNKIOS FORMOS DEPRESIJA 

Laukiame delnų nuotraukų ir situacijos aprašymo. Nuoširdžiai dėkoju už pasitikėjimą ir pagalbą chirologiniams tyrinėjimams. 

• 

CHIROLOGO LABORATORIJOS  IDĖJA

Kasdien tyrinėdama delnus, matau įvairias žmonių gyvenimo istorijas. Specializuodamasi savirealizacijos srityje, matau kaip nerealizuotos duotybės provokuoja sudėtingiausius "atidirbimus", silpnina žmogaus pasitikėjimą, neleidžia jaustis pilnatvėje ir būti laimingu. Visada ieškau priežasčių, kodėl su žmogui kažkas nutiko, kodėl jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Visada yra priežastis: fizinė, dvasinė, psichologinė, karminė ir t.t., lėmusi vienokį ar kitokį įvykį. Egzistuoja tam tikri dėsningumai, kurie kartojasi ir kuriuos galima racionaliai paaiškinti. Tuo tikslu ir įkuriu naują skyrių, skirtą konkrečių situacijų nagrinėjimui. Radę problemos šaknį, galėsime ieškoti ir priemonių problemai spręsti.

Nagrinėjama tema bus skelbiama CHIROLOGO LABORATORIJOS skyriuje.

Chirologo Laboratorijos dalyviai

Chirologo Laboratorija skirta delnų analizei, bet ne konsultavimui. Už jūsų geranoriškumą ir pasitikėjimą, kad leidžiate tyrinėti jūsų delnus, atsakysime į vieną konkretų klausimą. 

Jei turite konkrečią problemą; nežinote kodėl su jumis nuolat nutinka keisčiausi dalykai; turite rimtų sveikatos sutrikimų ar auginate neįgalų vaikelį; esate patyręs klinikinę mirtį ar komą; negalite pasveikti nuo depresijos; fatališkai nesiseka ir t.t.  Laukiame ir tų, kurie yra sėkmingi, laimingi, gyvenime pasiekė puikių rezultatų. 

Kaip veikia CHIROLOGO LABORATORIJA

Informacijos konfidencialumą garantuojame. Galite pasirašyti netikru vardu, jei tai leis jums saugiau jaustis. Bet gimimo datą prašau nurodyti teisingai. Jūsų situaciją nagrinės kolegos astrologai ir numerologai, todėl suklaidinti netikslių duomenų, negalės atsakyti į jūsų klausimą. 

Parašykite savo duomenis, aprašykite savo situaciją ir atsiųskite savo ar savo artimo žmogaus delnų nuotraukas: abiejų delnų vidinę ir išorinę puses.

Nuošidžiai dėkoju už Jūsų pasitikėjimą ir pagalbą Chirologijos mokslui. 

( Pildomi visi laukai * )


Privalomi laukai *

Neteisinga reikšmė
Neteisinga reikšmė
Neteisinga reikšmė
Neteisinga reikšmė
Neteisinga reikšmė
Neteisinga reikšmė
Neteisinga reikšmė


 
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
LithuanianRussianEnglish

"Dievas uždėjo antspaudą ant kiekvieno žmogaus rankos, kad visi žinotų jo valią" Jobo knyga XXXVII;7