Konsultacija

Žmogaus pažinimas turi prasidėti tik gimus. Pažinimas suteikia galimybę išvengti klaidų auklėjant ir bendraujant su nauju žmogeliu. Jam augant rankytės keičiasi, kaip keičiasi ir jo mąstymas. Vaikai elgiasi intuityviai. Kažkada mes visi buvome ypatingai jautrūs aplinkai, tačiau gyvenimo realijos ir suaugusiųjų įtaka padarė savo. Uždarėme beveik visus langelius į erdvę. Kai kurie juos užtrenkė ir dar užstūmė, kad ,,netrukdytų" gyventi. Tačiau kai kurių dalykų neįmanoma uždaryti. Tai vidinė žmogaus galia. Ji lyg vulkanas kunkuliuoja giliausiuose žmogaus esybės sluoksniuose ir bet kurią minutę gali išsiveržti netramdoma energija. Nenuostabu, kad ta pati galia žmogų gali ir iškelti labai aukštai, ir nutrenkti į patį juodžiausią blogybių dumblą. Mes naudojame tik mažytę dalelę vulkano galios. Dėl įvairiausių priežasčių slopindami ir tramdydami savyje slypinčią jėgą, įprantame nuolat gyventi kančioje, kad kažkur kitur yra tikrasis gyvenimo džiaugsmas. Ten, kur mūsų nėra. Bet tiesa kita: gyvenimas yra ten, kur esame mes patys. Ir būtent čia yra geriausia.

Savirealizacija - tai žmogaus fizinių, emocinių, mentalinių ir dvasinių duotybių visuma, atskleidžianti tikrąjį pašaukimą bei realizuojama per garbingą tarnystę.

Vaikystėje pamenu dažnai suaugusieji klausdavo: „Tai kuo būsi užaugęs?“ Ir pasipildavo kaip iš gausybės rago atsakymai: Mokytoja, Gydytoja, vairuotoju, Kareiviu, Kosmonautu, balerina ir t.t Ir akys vaikų žibėdavo keista ugnele. Šiandien paklausus vaiko kuo būsi užaugęs, dažniausiai sulauki tik abejingo pečių gūžtelėjimo: suprask, nežinau. Nemaža dalis suaugusiųjų taip pat gūžčioja pečiais, nes taip ir nepavyko savęs atrasti ir įsitvirtinti gyvenime. Bet ne apie tai kalba. Kiekvienas turime savo prigimtines duotybes, kurias privalome realizuoti. Vaikystėje jos pasireiškia per mėgiamus žaidimus, užsiėmimus.

Sąmoningas savirealizacijos pasirinkimas prasideda aštuoniolikos-devyniolikos metų. Tai ypatingai svarbus periodas, kai pradedamas kloti pagrindas tolesniam žmogaus gyvenimui. Neteisingai pasirinkus savirealizacijos kryptį, užsisuka neteisingų apsisprendimų ratas. Dažniausiai lydinčios pasekmės: žmogus niekada nedirba pagal pasirinktą specialybę, pasireiškia staigūs (dažniausiai fatališki sveikatos sutrikimai, traumos, ligos), sukuriama santuoka ne „su tuo“ žmogumi.

Savirealizacijos kryptis užkoduota pačiame žmoguje. Pasirinkau nestandartinį atsakymų paieškos būdą: studijuoti žmonių delnus ir juose glūdinčią informaciją. Chirologija nėra būrimas iš delno, nors dauguma žmonių ieško būtent to. Tačiau būčiau neteisi, jei teigčiau, jog rankos tyrinėjime dalyvauja vien tik logika. Chirologija, beje kaip ir Astrologija ar Numerologija „įdarbina“ abi smegenų puses: ir lokiškąją, ir intuityviąją. Pavyzdžiui: skirtingų žmonių delnuose matai tą patį besikartojantį ženklą. Jis turi aiškiai apibrėžtą reikšmę. Tačiau kiekvienam žmogui pasakydama šio ženklo reikšmę, jai suteikiu vienokį ar kitokį atspalvį. Džiaugiuosi, kad chirologija yra ir mokslas ir menas kartu. Kiekvienas chirologas matydamas tam tikrus simbolius ar žymes delne, puikiai supranta ką jie nori pasakyti. Tačiau kaip jis tai pasakys žmogui – tai  jau jo individuali kūryba. Pagauti subtilius minties virptelėjimus – nelengvas darbas.

 

CHIROLOGINĖ KONSULTACIJA

 
 
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
Reklaminis skydas
LithuanianRussianEnglish

"Dievas uždėjo antspaudą ant kiekvieno žmogaus rankos, kad visi žinotų jo valią" Jobo knyga XXXVII;7